Cihazlar

 

Tobii Pro X2-60 Göz İzleme Cihazı

 

 

Tobii Pro X2-60  Çeşitli araştırma ve senaryolar için özellikle göz izleme konusunda esneklik sağlayan güvenilir bir mobil cihazdır.

Sistem hem Nitel hemde nicel araştırma için hazırlanmış farklı göz izleme ve metrik hesaplama örneklemleri için tasarlanmıştır.

TobiiPro_X2_Eye_Tracker_3_1

Mobil Cihaz Standı

 

Mobil Cihaz Standı Tobii Pro X2 veya X3 göz izci tabletler ve cep telefonlarında test etmek için kullanılır. Kullanıcılar  mobil web siteleri ve uygulamaları ya da küçük ekranlarda, doğal ve yüksek kalitede araştırma yapabilirsiniz . Bu aksesuar  nicel ve nitel davranışsal  gerektiren detaylı çalışmalar için uygundur.
Basit kurulum ve yapılandırma sayesinde  küçük ekranlarda yaptığımız çalışmayı kolay ve verimli hale getirir ve  Mobil Cihaz Standı kiti içerir.

 

Precision M6800 Dizüstü Bilgisayar

 

Windows 8 Pro ile  sorunsuz ve çok yönlü bir iş istasyonu deneyimi için kullanılan bir bilgisayardır. Precision M6800 Mobil İş İstasyonu, yüksek performanslı 4’üncü Nesil Intel® Core™ i7 Extreme, i7 ve i5 işlemci seçenekleriyle hiçbir kısıtlaması olmayan işlemci yetenekleri sağlar.

 

                    indir

29/01/2016
931 defa okundu

İstanbul Üniversitesi

34452 Beyazıt/Fatih-İstanbul

Tel: 0 (212) 440 00 00